urgent id pro seniory

URGENT ID vám pomůže cítit se jistí v kramflecích. Můžete na něj zapsat až 600 znaků. Kromě kontaktů na rodinu je zde prostor i pro užívané léky nebo diagnózu a další důležité informace. To vše vám pomůže v krizových situacích, když si nebudete schopni přesně vzpomenout.


Všechny informace jsou pouze na URGENT ID, případně ve vašem telefonu, a proto jsou vaše údaje v naprostém bezpečí.
Obáváte se, že to nezvládnete, že je to příliš technické a moderní? Zde se můžete podívat, jak jednoduše se data na URGENT ID nahrávají. A kdyby i přesto obavy přetrvávaly, určitě bude ve vašem okolí někdo, kdo pomůže – děti, vnoučata, sousedé, sestřička anebo lékař, sociální pracovník.

URGENT ID je ideální dárek! Řekněte to „mladým“, že už nechcete papuče a pečený čaj, ale něco co opravdu pomůže a nestojí to tisíce.
Na videu jsme porovnali postup v případě ztraceného seniora s a bez URGENT ID, které dokáže zkrátit čas, po který je senior v průšvihu sám, o desítky minut až několik hodin.

URGENT ID jsme testovali několik měsíců se seniory z Teplic z klubu Zvonkohra a byli spokojeni 🙂

 

20- 0 +
O cca tolik minut se vaši blízcí dozví dříve, že se s vámi něco stalo

Vyberte si z urgent id vhodných pro SENIORA

URGENT ID náramek je možné nosit na ruce, či jako přívěsek. Volba pásku je jen na vás.

Praktický přívěšek na zip /náhrdelník s funkcí chytré ztracenky kombinované s možností nahrát zdravotní záznamy pro zachránce

Elegantní kožený přívěsek na opasek z pravé hovězí kůže s možností uložit až 600 znaků pro život

URGENT ID logo

Co je URGENT ID

Komu a kdy může pomoci a jak URGENT ID funguje.

Chci URGENT ID koupit

Kupte URGENT ID sobě, či svým blízkým. Vybírat můžete ze 4 variant. Využijte množstevní slevy.

Jak načíst URGENT ID

Jak postupovat když najdu někoho s URGENT ID?
Jak načtu data bez speciální aplikace?

Mobilní aplikace

Stáhněte si naši mobilní aplikaci pro zápis dat na URGENT ID a lepší načítání, když budete někoho zachraňovat.

Zkušenosti uživatelů

Kde URGENT ID již pomáhá

Máme babičku, které je více jak 80 let a teď, díky URGENT ID klipu, jsme o něco spokojenější, tolik se o ní nebojíme, když se po Praze pohybuje sama.

Hodný syn

Jsem moc ráda, že jsem pořídila UrgentID klip pro všechny děti.
Jsou divoké a nikdy nevím, kdy a kde mrknu a zmizí.
Počet dětí převyšuje počet rukou a to vždy hrozí nějaká nenadálá situace 🙂
Zejména oceňuji přepisovatenost (když jsou děti u babičky, jednoduše sama změním kontaktní osobu a v případě ztráty a následného nalezení dítěte odpadá zdlouhavé telefonování mě a já bych pak musela kontaktovat babičku, která by se musela spojit s nálezcem), stejně tak jsem ráda, že na první pohled není vidět jméno détěte (jako to bývá na jiných náramcích) a zneužití tohoto čipu nehrozí, protože dostat se nepozorovaně NFC čtečkou na telefonu je nemožné.

Maminka tří dětí

Byli jsme s rodinou v Maďarsku v termálních lázních, kde bylo několik tisíc lidí. Použili jsme pro naše dvě děti URGENT ID klip, který s nimi přežil skluzavky, bublinky i vlnobití. Díky klipu jsme mohli být v klidu u deky a nechat děti, ať si koupaliště sami pořádně užijí a stačilo jen sem tam ověřit telefon.

Spokojený tatínek

Jakožto chronický nemocný s občasnými záchvaty jsem přemýšlel, jak případnému zachránci usnadnit pomoc. Náramek na ruku pro mě nepřicházel v úvahu hned z několika důvodů. Prvním bylo, že by si kdokoli a kdykoli mohl přečíst mé osobní údaje (když se budu držet v autobuse madla nebo budu mít triko s krátkým rukávem) – a to nejen jméno, ale i to, že jsem nemocný a jak moc. Další důvod byl, že jsem nechtěl mít na každé ruce něco – přeci jen, hodinky už mám a dát něco na stejnou ruku pro mě bylo nepříjemné a mít něco na druhé mě obtěžovalo. Byl jsem rád, když jsem objevil tento klip, který můžu cvaknout kamkoli a mám pod kontrolou, kdo si údaje přečte (a když to pod kontrolou nemám, tak je právě v akci a potřebuju pomoct), stejně tak jsem rád, že je přepisovatelný, můžu jej někomu půjčit, když to situace dovolí a taky, že vydrží téměř vše. I když oheň jsem ještě nezkoušel , ale asi vím, jak by to dopadlo…

Muž středního věku

Pomáhej chytře z.s.
Bankovní spojení: 76624354 / 5500
IČO: 07091940
Adresa: Kozomín 15, Kozomín, 277 45
Zapsán: ( L 70320 vedená u Městského soudu v Praze)

pomahej(a)urgentid.cz urgentid(a)urgentid.cz